Artègo
Lecher
Hairdreams
KOENADE
Brocato
Activeshop
Lecher  

Zdrowe, piękne, kręcone włosy -wiele z nas o nich marzy. Sprężysty skręt, lśniące fale, naturalne lub po trwałej ondulacji. Jednak nie wszyscy wiemy, jak dużym wysiłkiem jest codzienna pielęgnacja loków. Bez odpowiedniej troski stają się matowe, przesuszone, łamliwe i rozdwojone.
Należy pamiętać, że tylko przeznaczone do tego typu fryzury kosmetyki zapewniają pełną ochronę i kontrolę niesfornych loków.

W trosce o potrzeby klientek marka Lecher stworzyła linię Prolive S ‘Sprężysty Skręt'- zestaw kosmetyków przeznaczony do pielęgnacji oraz modelowania „wymagających" włosów kręconych.
Unikalna kompozycja zastosowanych w produktach składników sprawia, że nawet najbardziej nieposłuszne, kręcone włosy zostaną zdyscyplinowane i pod kontrolą. Loki odzyskają blask i sprężystość.

Podstawę pielęgnacji stanowi szampon Prolive S1, który dzięki innowacyjnej formule zapewnia włosom łatwe rozczesywanie, a zarazem ich nie obciąża. Zawarte w nim proteiny wnikają w strukturę włosów sprawiając, że stają się elastyczne i lśniące.

Prolive S2- krem modelujący przeznaczony do formowania i pielęgnacji wszystkich rodzajów loków. Technologia zastosowanej w składzie kremu żywicy z „efektem zapamiętywania kształtów" umożliwia całkowitą kontrolę tworzonej fryzury. Dzięki składnikom odżywczym włosy uzyskują elastyczność
i sprężystość.

Uzupełnieniem pielęgnacji jest zapewnienie włosom kręconym odpowiedniej ochrony przed wilgocią.
W tym celu został stworzony produkt w postaci sprayu Prolive S3. Kompozycja specjalnie dobranych składników, tworzy na włosach delikatną barierę ochronną, dzięki czemu fryzura nie ulega deformacji.
W efekcie włosy są zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych, nie puszą się, a skręt zostaje podkreślony.