OFERTA FIRM
 
 
 
OFERTA FIRM  
 
   
pielęgnacja od wewnątrz

DIAGNOSIS Sp. z o.o.
15-005 Białystok, ul. Sienkiewicza 82
tel. 85 732 46 22
Firma Diagnosis, lider na rynku testów diagnostycznych OTC, producent wyrobów medycznych oraz suplementów diety rozpoczęła działalność w połowie 2002 roku. Od momentu powstania najwięksa wartością Firmy są klienci oraz ludzie ją tworzący, specjalistyczna wiedza naszych pracowników, doświadczenie i ciekawe pomysły, jakie ze sobą wnieśli, pozwoliły na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, którego kluczowym zadaniem jest dostarczanie Klientom nowoczesnych produktów najwyższej jakości. Do skutecznej realizacji tego zadania niezbędne było wytyczenie drogi i kierunku rozwoju firmy. Tak, więc "działanie z myślą o naszych Klientach", można nazwać drogą, którą podążamy, a kierunek rozwoju zapisaliśmy w jednym zdaniu:"działać, idąc zawsze do przodu". Wynikiem tak sformułowanej strategii jest ciągle udoskonalenie naszych produktów i wyprowadzanie najnowszych technologii. W ten sposób bierzemy aktywny udział w rozwoju medycyny, przyczyniając się tym samym do poprawy jakości życia oraz stanu zdrowia społeczeństwa, w którym żyjemy.
Ofertę naszej firmy przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znalazł produkt najwyższej jakości, odpowiadający jego oczekiwaniom oraz możliwością finansowym.
Szerokie spektrum działania Diagnosis stwarza naszym Klientom nowe możliwości w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Jesteśmy z tego dumni, ponieważ nic nie jest tak ważne w życiu jak dbałość o zdrowie i doskonałą kondycję...a my na co dzień Wam w tym pomagamy.
www e-mail