PORADY
 
PORADY  
 
   
Pielęgnacja włosów po stylizacji

Włosy które często farbujemy, suszymy, poddajemy trwałej ondulacji bądź innym zabiegom stylizującym stają się suche, łamliwe a ich końcówki się rozdwajają. Tak zniszczone włosy musimy poddać troskliwej pielęgnacji lub stosować odpowiednie preparaty które nie dopuszczą do ich zniszczenia. Regenerują one i wygładzają włosy, regulują ich wilgotność, ułatwiają rozczesywanie.

Stosować możemy szampony, odżywki i maseczki regenerujące włosy. Środki te powinny zawierać witaminy, proteiny i specjalne polimery chroniące włosy przed uszkodzeniami. Regularne stosowanie tych preparatów nie dopuści do przetłuszczania się włosów ani do ich nadmiernego wysychania. Po każdym myciu włosów należy stosować odżywki regenerujące. Nie należy również zbyt często farbować włosów, poddawać trwałej ondulacji ani ich rozjaśniać.Klauzula prawna
Treść niniejszego artykułu ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo dołożenia wszelkich starań, Redakcja portalu ani osoby współpracujące nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności wynikajacej z zastosowania informacji zawartych w portalu.