PORADY
 
PORADY  
 
   
Farbowanie włosów w salonie fryzjerskim

Farbowanie włosów jest zawsze sprawą indywidualną. Należy zastosować farbę, która będzie odpowiadała potrzebom danej osoby, dostosowaną do jego rodzaju włosów, dlatego tak ważna jest wizyta u fryzjera. Kieruje się on wyglądem i stanem oraz rodzajem włosów. Decydując się na skorzystanie z usługi fryzjerskiej możemy również liczyć na to, że uzyskany odcień będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

Sztuka uzyskiwania pożądanego koloru polega na zastosowaniu właściwych proporcji, między innymi odpowiedniej do grubości włosa ilości wody utlenionej, na której opiera się większość farb. Nowością na rynku fryzjerskim są łagodniejsze dla włosów amerykańskie farby, w których niszczącą włosy wodę utlenioną zastąpiono nieco łagodniej działającym jedwabiem syntetycznym, pozyskanym z wyciągu z kukurydzy!Klauzula prawna
Treść niniejszego artykułu ma charakter wyłącznie informacyjny. Mimo dołożenia wszelkich starań, Redakcja portalu ani osoby współpracujące nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności wynikajacej z zastosowania informacji zawartych w portalu.